Ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları

Arkadaşlık sitelerinde, ciddi evlilik düşünen bayan arkadaşların cep telefonu numaralarını ya da WhatsApp gibi iletişim numaraları arayanlar için internet sitemiz sınırsız ve tamamen üyeliksiz ve ücretsiz olarak siz değerli kullanıcılarına hizmet etmektedir.

Herkese merhabalar. Gaziantep’te yaşıyorum, ama aslen İstanbulluyum. işim gereği Gaziantep’te Yaşamak zorundayım. Buralarda bulunan tesettürlü, türbanlı, başı kapalı aklı başında oturmasını kalkmasını bilen ciddi ve gerçek evlilik düşünen İslami evlilik düşünen beyefendileri ile görüşmek istiyorum.

Benim için Türkiye’nin neresinde olduğunuzu önemli değil.Türkiye’nin her tarafına gelebilirim. Annemle beraber yaşıyoruz. Yani benim hiçbir problemim olmayacaktır. Bu nedenle Türkiye’nin neresinde olursa olsun bir beyefendi ile tanışmak ve ciddi bir evlilik yapmak isterim. Şu anda burada cep telefon numaramı vermek istemiyorum. Öncelikle cep numaramı vermeden önce karşındaki insanı tanımak ve hakkında bilgi edinmek istiyorum bu yüzden lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

Aşağıdakileri Arama Motorlarına Yazarak Sitemize Ulaşabilirsiniz

1 yorum

  1. Citti anlamda konuşmak isteyen bayan varsa iletişime geçsin ben 34 yaşında istambulda ikamet eden kendi işini yapan esnafım 1.75 boyunda 70 kiloda atletik vücuda sahip esmer bir kişiyim
    Sıfır beşyüz elli iki
    Dörtyüz otuz
    Elli bir elli iki

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*