Dul Bayan Telefon Whatsapp Numaraları

Türkiye’de son zamanlarda evlilikler çok kısa sürede bittiği için hayatının ikinci baharını yaşamak için,erkek arkadaş arayan dul bayanlar arkadaşlık sitelerinde her geçen gün cep telefon numaranızı, WhatsApp mesajlaşma numaranızı, ya da sosyal medya hesapları olan Facebook, Twitter, Instagram gibi iletişim ağlarını kendi kriterlerine uygun olan bir erkek arkadaş bulmak için arkadaşlık sitelerinde paylaşmaktadırlar. Erkek arayan dul bayanların cep telefonu numaraları sitemiz üzerinde yayınlanmamaktadır. Ancak bayanlarla tanıştıktan sonra bizzat kendiniz isteyebilirsiniz.!


Dul Bayanım Dul Erkek Arıyorum

Merhabalar benim çok fazla bir beklentim yok. Bu siteyi tesadüf ben internette gezinirken gördüm ve belki burada kafama uygun olan benim gibi daha önceden evlenmiş ve boşanmış dul bir erkek arkadaş olabilirim diye düşündüm. Benim istediğim şey sadece güzel ve seviyeli bir aşk yaşamak. Bunu sağladığım zaman kesintisiz bir şekilde hayatın içinde kendimize özel anlar elde edebileceğimizi düşünüyorum.

Bu nedenden dolayı, Hayat Herkes için iyi olsun arkadaşlar. Benim de karşıma iyi niyetli kalitede bir adam çıkarsa çok mutlu olurum. Resimlerim de gördüğünüz gibi oldukça gencim ve güzelim. Lütfen bana farklı yaklaşımlarla gelmeyin. Ciddi dürüst güvenilir adamlar yazabilirler.

4 yorum

  1. Ben artık gerçek bir kadınla birlikte olacağım. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu Yakası’nda bulunan bir kadınla birlikte olmak üzere tüm Türkiye’ye sesleniyorum. Erkek arkadaş arıyorum gerçek anlamda ciddi şekilde hep beraber göreceğiz bakalım ne kadar çok seviyorum seni anla beni böyle şeyleri yapmak için öncesinde bir şekilde beni affet son Senem ve karakterimi sevmesi için ilan sahibi ile irtibata geçmek zorunda kaldm.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*