Erkek Arayan Zengin Kadınlar Sayfası

Türkiye’de maddi durumunu yeterli seviyeye getirmiş, işini gücünü oturmuş ve erkek arkadaş arayan dul, bekar zengin kadınlar bulunmaktadır. Erkek arayan zengin kadın arıyorum, diyorsanız ya da erkek arayan zengin kadınların saydası ,erkek arayan zengin kadınlar sitesi gibi aramalar gerçekleştiriyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz.! Sitemiz sizlere erkek arayan zengin kadınlar kategorisi adı altında bayan arkadaşlarla tanışma fırsatını tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak sunmaktadır.


Düzgün Adam Gibi Erkek Arıyorum Bekarım İzmirliyim

Çok fazla bir şey anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. İzmir’de yaşıyorum. Maddi durumum şu an son derece yerinde.! Yani zengin bir kadın olduğumu söyleyebilirim.

26 yaşındayım ve daha önce hiç evlenmedim. Sarışın tenli 53 kilo 1.64 boyunda, atletik, Arada sırada Alkol kullanan, Arada sırada sigara kullanan, lise mezunu bekar bir bayanım. Burcum oğlak…

Öncelikle bunları bilmemiz de fayda var diye düşünüyorum.İzmir Konak’ta takılmayı, Kordon’da Beraber oturup çay içmeyi, birlikte sohbet etmeyi hayal ettiğim bir erkek arkadaş arıyorum.

4 yorum

  1. Gizliliğe önem veren ben siz bayanların hertürlü istek ve arzularını yerine getirmekten memnunuyet duyarum 34 yaşında istambulda ikamet eden esmer 1.75 boyunda 70 kiloda ve atletik vücuda sahibim kendine iyi bakan biriyim ilgilenen olgun bayanların iletişim kurmaları yeterli saygılar
    Sıfır beşyüz elli iki
    Dörtyüz otuz
    Ellibir elli yedi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*